logo songteksten.net

Igmar zwijgt over relatiebreuk met Fien

Igmar Felicia houdt voorlopig in het openbaar zijn mond over de relatiebreuk met Fien Vermeulen. De dj van Radio 538 vindt het onderwerp meer iets om "met zijn eigen omgeving" te bespreken.

"Voor iedereen die mij nu vragen stelt in DM over mijn relatiestatus: de wereld staat in brand, Trump maakt oorlog met Iran en Jinek vs. Op1 is al een mediaoorlog op zich. Dat ene Igmar zijn relatie uit is, vind ik meer iets dat ene Igmar lekker met zijn eigen omgeving gaat bespreken", aldus Igmar op Instagram.

Fien maakte dinsdag bekend dat zij en Igmar een punt hebben gezet achter hun relatie. "Een verdrietig bericht," zo meldde ze. "Igmar en ik zijn uit elkaar. Ik ben dankbaar voor de leuke herinneringen, de enorme liefde en zo wil ik het ook met me meenemen. Soms is liefde loslaten."

De twee leerden elkaar kennen bij Qmusic, waar ze enige tijd samen de ochtendshow verzorgden met Mattie Valk.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren