logo songteksten.net

448.000 mensen kijken naar laatste Beau blijft binnen

De laatste aflevering van Beau blijft binnen, de thuis-talkshow van Beau van Erven Dorens, heeft zaterdagavond op RTL4 bijna een half miljoen kijkers getrokken. Dat blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. In totaal keken er 448.000 mensen naar de show.

De presentator startte eind vorige maand met het tweewekelijkse Beau blijft binnen en dat beviel hem goed. "Lekker kletsen met de mensen thuis. Soms grappig, soms verdrietig, soms informatief. Er gaat van alles fout, mijn kinderen lopen door het beeld en ik schakel af en toe naar het testbeeld, maar dat hoort er juist bij. Het is live en we zitten bij mij in de huiskamer. Ik verheug me echt de hele week op die uitzendingen. Want ik weet voor een groot gedeelte niet wat er gaat gebeuren. En die spontaniteit levert een interessante spanning op. Het is eigenlijk radio op tv. Ik noem het ook wel ‘piraten tv’", aldus Beau.

Beau neemt vanaf 4 mei het presentatiestokje op de late avond weer over van Eva Jinek, en moet daarom stoppen met de show.

De meeste mensen, ruim 2,5 miljoen, keken zaterdagavond naar het NOS Journaal om 20.00 uur. LEGO Masters werd met ruim 1,3 miljoen kijkers als tweede het best bekeken, gevolgd door het NOS Journaal van 18.00 uur waar ruim 1,2 miljoen mensen naar keken.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren