logo songteksten.net

Sterren helpen bij ophalen van 6 miljard euro voor coronavaccin

Zaterdagavond stond de teller van de internationale donorconferentie ter bestrijding van de gevolgen van het nieuwe coronavirus op 6,15 miljard euro. Deze tussenstand maakte Ursula von der Leyen, voorzitter van de Europese Commissie, bekend.

Bekende persoonlijkheden als zangeres Shakira, oud-voetballer David Beckham, actrice Charlize Theron, zangeres Miley Cyrus en zanger Justin Bieber zijn betrokken hij de fondsenwerving.

Aan de onlineconferentie namen ook bondskanselier Angela Merkel, de Franse president Emmanuel Macron en filantroop Melinda Gates deel. Zaterdagavond begon om 20.00 uur een benefietconcert met muziek en optredens met als gastheer de Amerikaanse acteur en voormalig professioneel worstelaar Dwayne Douglas Johnson ('The Rock’). Het concert wordt door verschillende tv-stations en online, onder meer op YouTube, uitgezonden.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren