Verlinde krijgt 406 VVD-stemmen, vermoedelijk niet in raad Vught
Theaterproducent en showbizzexpert Albert Verlinde heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen die woensdag in Vught plaatsvonden 406 voorkeursstemmen van VVD-kiezers gekregen. Dat heeft een woordvoerder van de gemeente donderdag laten weten.
Het gaat om een voorlopige uitslag; de definitieve uitslag wordt donderdagmiddag bekendgemaakt. In Vught vonden woensdag tussentijdse verkiezingen plaats vanwege een lokale herindeling. In totaal kreeg de VVD ruim 2400 stemmen, wat voorlopig goed is voor vier zetels in de nieuwe raad.
Eerder liet Verlinde weten bij meer dan 750 voorkeursstemmen serieus te gaan nadenken over een plekje in de raad. Het lijkt er dus op dat Verlinde, die als 'duwer' op de lijst stond, niet in de gemeenteraad zal terechtkomen.
De lokale VVD en de producent waren donderdagochtend niet voor commentaar bereikbaar.
