Tim Akkerman sloeg dicht toen Kylie Minogue met hem flirtte
De Haagse zanger Tim Akkerman sloeg dicht toen hij sjans had met de wereldberoemde zangeres Kylie Minogue. Die ontboezeming deed de Haagse artiest vrijdag in het programma Haags Bakkie op Den Haag FM. De muzikant zit dit jaar twintig jaar in het vak en praatte daar uitgebreid over.
De zanger had veelbelovend contact met Minogue tijdens de TMF Awards. Zij kwamen elkaar tegen en Minogue begroette de Hagenees met de tekst "hi, handsome". Akkerman wist echter niet wat hij terug moest zeggen en sloeg dicht. "Echt supersuf", bekende hij aan presentatrice Nicolette Krul.
Akkerman maakte ruim tien jaar deel uit van DI-RECT. Sinds 2014 tourt hij echter met zijn nieuwe band, The Ivy League. Met het meest recente album van zijn band, zit de artiest het dichtst bij de sound die het beste bij hem past. "Het is altijd gitaarmuziek. Bruce Springsteen is mijn grote voorbeeld. Hij heeft heel veel verschillende dingen gedaan, maar hij blijft toch bij zijn sound", aldus de zanger. In februari gaat hij het land in met een jubileumvoorstelling.
