logo songteksten.net

Ryan Reynolds, Diddy en David Beckham in actie voor bartenders

Ryan Reynolds, Diddy en David Beckham zijn gezamenlijk in actie gekomen voor de bartenders in de wereld. De drie beroemdheden maakten vrijdag in een video bekend dat ze een miljoen dollar doneren aan organisaties die bartenders steunen.

Reynolds, Diddy en Beckham zijn alle drie mede-eigenaar van een drankmerk, respectievelijk Aviation American Gin, DeLeón Tequila en Haig Whisky. In een video besluiten de mannen dat het een goed idee is om hun dranken samen te voegen. Het resultaat laat zich raden: alle drie spugen ze hun drank in walging uit. "Dit is waarom we mixologen nodig hebben en 1 miljoen dollar aan ze doneren", is aan het einde van de video te lezen.

"Vertrouw nooit op amateurs om een drankje voor je te maken... laat dat maar over aan de professionals", schreef Beckham op Instagram bij de video.

Laatst gewijzigd op: 4 jaar geleden

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren