Scholieren kunnen weer terug naar Diddy's school
Kinderen die ingeschreven staan bij de Capital Prep Bronx Charter School, die Diddy heeft opgezet, kunnen binnenkort weer fysiek in een klaslokaal zitten. Daar heeft de rapper voor gezorgd, meldt Page Six.
"Onze leerlingen en leraren hebben het geweldig gedaan toen iedereen op afstand, via de computer, lessen moesten volgen en geven. Ik ben ontzettend trots op hun doorzettingsvermogen en kracht, maar ik ben vooral heel erg blij dat ze weer terug naar school kunnen," aldus Diddy.
Diddy, wiens echte naam Sean Combs is, opende de school in de herfst van 2020. Vanwege het coronavirus kon niemand fysiek naar school gaan. "Onze prioriteit is altijd geweest om kinderen terug in de klas te krijgen. Uiteraard op een veilige manier. En dat gaat nu gebeuren."
Laatst gewijzigd op: 4 jaar geleden
