Tweede prentenboek Paul McCartney dit najaar in de winkel
Paul McCartney brengt dit najaar zijn tweede prentenboek uit, meldt de website NME donderdag. Vanaf 2 september is het boek Grandude's Green Submarine van de oud-Beatle verkrijgbaar.
Het boek is een vervolg op Hey Grandude! dat in 2019 uitkwam. Het verhaal gaat over een opa die samen met zijn kleinkinderen op zoek gaat naar hun oma Nandude, die heel veel van muziek houdt. De naam Grandude is ontleend aan de bijnaam die Pauls eigen kleinkinderen voor hem bedacht hebben.
"Ik ben heel blij met hoe Hey Grandude! ontvangen werd, aangezien dit een heel persoonlijk verhaal voor me is", laat de zanger weten. "Ik vind het geweldig dat dit boek door grootouders over de hele wereld aan hun kleinkinderen voorgelezen wordt vlak voor het slapengaan."
Laatst gewijzigd op: 4 jaar geleden
