Giraffe uit The Hangover in beslag genomen
De giraffe die te zien was in de derde The Hangover-film, zorgt voor flink wat gesteggel in Californië. Stanley woont op een wijngaard in Malibu, maar is in beslag genomen door de lokale dierenbescherming.
Volgens de California Department of Fish and Wildlife hebben de eigenaren van de wijngaard, waar bezoekers langs de zebra's, alpaca's, giraffe en andere dieren toeren terwijl ze de verschillende wijnen proeven, niet de vergunning die nodig is om zulke dieren te huisvesten. Volgens TMZ zijn de vrouw die het park runnen en haar vader, die eigenaar is van Stanley de giraffe, aangehouden voor zowel het houden van de wilde dieren als het vervalsen van documenten om een vergunning voor Stanley te krijgen.
De giraffe mag voorlopig echter op zijn vertrouwde stek de Saddlerock Ranch blijven wonen: de autoriteiten zagen geen kans Stanley te vervoeren, dus hebben ze het dier 'op de plaats' in beslag genomen tot er meer duidelijk is over zijn toekomst.
Laatst gewijzigd op: 4 jaar geleden
