Frans Duijts doet in coronatijd boodschappen voor collega's
Frans Duijts schiet collega's die het zwaar hebben door de coronacrisis graag te hulp. De volkszanger leent geen geld uit, maar brengt wel af en toe een volle boodschappentas langs. Dat vertelt hij aan De Telegraaf.
Zelf werkt de zanger in coronatijd vaker in zijn sloopbedrijf en handelt hij in allerlei goederen. Frans adviseert zijn collega's om ook te blijven werken. "Als ze piepen ’ik kan niet zingen, ik kan niet zingen, wat moet ik nu?’, zeg ik wel even: jongens, het is een rottijd, maar je hebt ook nog twee van die dingen waar vingers aanzitten. Die kún je gebruiken."
De zanger blijft liever positief in een tijd waar optredens niet kunnen. "Frans Duits (zijn kersverse hit met rapper Donnie, red.) tikt op YouTube de miljoen views aan, we staan ermee op één bij Sterren.nl, TV Oranje, Radio NL, iedereen zingt ’t overal. Moeten we niet een champagnemomentje doen? Is wel een goede reden voor wat vrolijkheid, toch?"
Laatst gewijzigd op: 4 jaar geleden
