788.000 mensen zagen Ajax officieus landskampioen worden
Maar liefst 788.000 mensen zagen op ESPN Ajax zondagmiddag met 2-0 winnen van AZ. Dat meldt Stichting KijkOnderzoek. De ploeg van trainer Erik ten Hag is officieus kampioen van Nederland, volgende week tegen FC Emmen kan Ajax de titel officieel binnenhalen.
De wedstrijd was een proefevenement. De club uit Amsterdam won voor 7500 enthousiaste toeschouwers in de Johan Cruijff ArenA. Davy Klaassen maakte beide doelpunten. Hij opende de score in de 66e minuut en tekende in de 90e minuut voor de eindstand.
Het NOS Journaal van 20.00 uur op NPO 1 is het meest bekeken programma van zondagavond, met ruim 2,13 miljoen kijkers. Dit wordt gevolgd door NOS Studio Sport Eredivisie op NPO 1, dat meer dan 1,79 televisiekijkers wist te trekken. De top 3 van Stichting KijkOnderzoek wordt afgesloten met de RTL 4-spelshow van de Postcode Loterij. Maar liefst 1,3 miljoen mensen keken naar de Postcode Loterij Eén tegen 50.
Laatst gewijzigd op: 4 jaar geleden
