Ongeslagen Mayweather gaat boksen tegen groentje Logan Paul
Floyd Mayweather keert op 6 juni terug uit zijn pensioen om te boksen tegen Logan Paul, een populaire sociale media-persoonlijkheid die nooit eerder een professioneel gevecht won. De partij gaat plaatsvinden in het Hard Rock Stadium in Miami.
Aanvankelijk had het duel al op 20 februari moeten plaatsvinden, maar de coronapandemie gooide toen roet in het eten. Met de daling van het aantal positieve gevallen in de Verenigde Staten, het resultaat van een effectieve vaccinatiecampagne, mogen er toeschouwers bij het evenement verwacht worden.
De 44-jarige Mayweather, wereldkampioen in vijf verschillende categorieën, won in zijn carrière vijftig gevechten en is nog steeds ongeslagen. De 26-jarige Paul bokste slechts één keer professioneel. In november 2019 verloor hij van een andere YouTuber, KSI.
Het duel tussen Mayweather en Paul komt in het kielzog van de comeback van Mike Tyson, die het op zijn 54e redelijk goed deed tegen Roy Jones Jr. De partij eindigde onbeslist en genereerde liefst 80 miljoen dollar aan inkomsten. Ook de partij tussen Mayweather en Paul moet zo'n som kunnen ophalen.
Laatst gewijzigd op: 4 jaar geleden
