Piet Piraat krijgt speciale jubileum-remake
De populairste nummers uit het kinderprogramma Piet Piraat krijgen ter ere van het 20-jarig bestaan van de serie een remake. De remake van het nummer Piet Piraat, een koorversie, is gemaakt door Xander Tillon ft. Spotz-On.
Tillon is binnen Studio 100 verantwoordelijk voor de muziek in grote spektakel-musicals als 14-18 en 40-45. Voor het remixen van de titelsong van het kinderprogramma heeft hij een mannenkoor ingezet. Het jubileum van Piet Piraat valt samen met 25 jaar Studio 100. Ter gelegenheid daarvan worden er in totaal drie geremixte nummers uitgebracht.
Piet Piraat is een Belgisch kinderprogramma dat werd uitgezonden op Ketnet. Er zijn in totaal 120 televisieafleveringen, 3 specials, 12 shows en 4 films verschenen. De hoofdrollen werden gespeeld door Peter Van De Velde, Anke Helsen, Dirk Bosschaert en Dirk van Vooren.
Laatst gewijzigd op: 4 jaar geleden
