Alles ligt open voor Jack van Gelder na vertrek bij Ziggo Sport
Jack van Gelder heeft zondagavond zijn laatste aflevering van de voetbaltalkshow Rondo gepresenteerd. Wat de 70-jarige sportpresentator na zijn vertrek bij Ziggo Sport, waar hij zes jaar heeft gewerkt, gaat doen, weet hij nog niet. Alles ligt nog open, vertelde hij in Humberto.
"Misschien ga ik documentaires maken, misschien ga ik andersoortige talkshows maken", somde Van Gelder op. Zo zou hij bijvoorbeeld graag een programma maken waarin hij met "vrienden en vriendinnen en drank naar mooi weer" gaat. "Er zijn vele ideeën."
Als zijn presentatiewerk erop zit, dan legt hij zich daarbij neer. "Waar deuren dichtgaan, gaan deuren open. En zo niet dan kan ik alleen maar heel tevreden terugkijken in plakboeken en in beeld en in de reactie van mensen."
Van Gelder blikt terug op een rijke televisiecarrière van bijna vijftig jaar. "Ik heb prachtige dingen mogen doen. Ik heb de hele wereld mogen zie dankzij de NOS, ben bij grote evenementen geweest. Ik ben sinds 1976 bij alle zomerspelen geweest tot en met Londen, ik heb alle EK's en WK's van Nederland meegemaakt waar we aanwezig waren", aldus de presentator. "Daar kijk ik met heel veel plezier op terug."
Laatst gewijzigd op: 4 jaar geleden
