Nieuwe hoorzitting Britney Spears eind september
Op 29 september vindt er opnieuw een hoorzitting plaats over het curatorschap van Britney Spears. Nadat de zangeres de rechtbank op 23 juni al toesprak per telefoon, deed ze dat tijdens de zitting van woensdag weer. Of ze in september ook weer te horen is, is nog niet bekend.
Fans reageren uitzinnig op het feit dat Britney haar eigen advocaat mag kiezen en vanaf nu bijgestaan wordt door de bekende Hollywood-advocaat Matthew Rosengart. Eerder werd de popster vertegenwoordigd door raadsman Samuel Ingham, die haar via het curatorschap toegewezen werd. Volgens Britney mocht ze van Ingham niet publiekelijk over haar toestand spreken en moest ze de vuile was binnenhouden. Dat vertelde ze tijdens de zitting in juni. Ondertussen kon Ingham zo'n 8500 euro per week declareren voor zijn diensten, wat hem een jaarsalaris van bijna 450.000 euro opleverde.
Zowel bij de rechtbank in Los Angeles als bij het Lincoln Memorial monument in Washington DC kwamen fans samen om te protesteren voor de zangeres. De Free Britney-beweging is de drijvende kracht geweest voor Spears om zich te durven uitspreken tegen haar vader Jamie en de rest van haar familie. "Dankzij hen heb ik de moed gekregen om te praten. Zij hebben me altijd onvoorwaardelijk gesteund."
Laatst gewijzigd op: 4 jaar geleden
