logo songteksten.net

Vrouw trekt valse verkrachtingsbeschuldiging tegen Jay-Z officieel in

Een vrouw die Jay-Z beschuldigde van verkrachting toen ze dertien was, heeft formeel verklaard dat haar beschuldiging onwaar was. In een verklaring die donderdag werd ingediend schrijft ze dat Jay-Z haar nooit heeft verkracht en dat ze hem nooit heeft ontmoet of gesproken.

Een anonieme vrouw uit Alabama had in 2024 een rechtszaak aangespannen waarin ze beweerde dat Jay-Z en Sean 'Diddy' Combs haar in 2000 na de MTV Video Music Awards op een feest hadden gedrogeerd en verkracht. Beide artiesten ontkenden de beschuldigingen en de vrouw trok de zaak vorig jaar in. Jay-Z stapte vervolgens naar de rechter tegen haar en haar advocaten.

In een schriftelijke verklaring die donderdag werd ingediend staat: "Shawn 'Jay-Z' Carter heeft me nooit verkracht. Ik heb meneer Carter nooit ontmoet of gesproken. Meneer Carter heeft zich op geen enkele wijze ongepast tegenover mij gedragen." De vrouw verklaarde verder dat ze begrijpt dat haar valse beschuldigingen Carter enorme pijn, lijden en schade hebben toegebracht die nooit volledig ongedaan gemaakt kunnen worden.

Jay-Z had de beschuldigingen destijds krachtig ontkend en ze een "poging tot chantage" genoemd. Toen de vrouw haar zaak in februari 2025 introk, zei de rapper dat het trauma dat zijn vrouw Beyoncé, zijn kinderen en hijzelf hebben doorstaan nooit weggenomen kan worden. De vrouw is nu verwijderd uit de rechtszaak die Carter aanspande, maar hij procedeert nog wel tegen haar voormalige advocaten onder leiding van Tony Buzbee.

De vrouw verklaarde dat ze geen geld heeft ontvangen van Jay-Z of namens hem, en niet is betaald om haar nieuwe verklaring af te leggen. Ze zei dat ze reageerde op een advertentie op Facebook die slachtoffers van seksueel misbruik door Diddy zocht, maar dat haar advocaten de aanklacht indienen zonder onafhankelijk onderzoek of het verkrijgen van bevestiging van de beschuldigingen.

Laatst gewijzigd op: 1 uur geleden

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren