logo songteksten.net

Welshe zanger Jamie Miller scoort wereldhit met Babydoll

De Welshe zanger Jamie Miller heeft met zijn nummer Babydoll een onverwachte wereldhit te pakken. Het lied ging viraal op TikTok, haalde de top tien in het Verenigd Koninkrijk en bereikte de eerste plaats in de Amerikaanse iTunes-poplijst. Miller stond dit jaar op het punt zijn muziekcarrière op te geven wegens financiële en emotionele problemen.

Jamie Miller uit Cardiff besloot begin dit jaar dat 2026 zijn laatste kans was om door te breken in de muziekindustrie. Na negen jaar hard werken zat hij financieel en emotioneel aan zijn laatste mogelijkheden. Maar afgelopen zomer veranderde alles toen Babydoll viraal ging op sociale media, compleet met een populaire dans.

Het nummer bereikte de tweede plaats in de Britse hitlijsten en de eerste positie in de Amerikaanse iTunes-poplijst. Miller werkte ook samen met acteur Antonio Cipriano van de succesvolle Prime Video-serie Off Campus voor een nieuwe versie van het nummer. De twee ontmoetten elkaar voor het eerst op de dag dat ze het lied opnamen in Los Angeles.

Recent mocht Miller optreden als voorprogramma van The Jonas Brothers in Amerika, waar hij Cipriano meerdere keren als gastartiest uitnodigde voor shows in arena's met twintigduizend bezoekers. Miller zegt dat het succes op een organische manier tot stand kwam, zonder geplande social media-campagne. Hij hoopt Wales trots te maken met zijn doorbraak.

Laatst gewijzigd op: 4 uur geleden

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren