Sting, blink-182 en Mumford & Sons op Pinkpop 2027
Pinkpop heeft een flink deel van de line-up voor 2027 bekendgemaakt. Sting keert terug naar het festival, waar hij voor het laatst in 1979 optrad met The Police. Ook blink-182, Mumford & Sons en RAYE staan op de affiche.
Pinkpop vindt in 2027 plaats op 18, 19 en 20 juni in Landgraaf. De organisatie kondigde vrijdag een reeks artiesten aan voor de 56e editie van het festival.
Sting treedt op Pinkpop op, zijn eerste optreden daar sinds 1979. Toen stond hij er met zijn band The Police. De Amerikaanse punkpopband blink-182 komt voor het eerst sinds 2023 weer naar Nederland. Hun laatste festivaloptreden hier was in 2010 op Lowlands. Mumford & Sons staat voor de vierde keer in Landgraaf.
De Britse zangeres RAYE sluit de vrijdagavond af. Zij won vorige week de Mercury Prize met haar plaat This Album May Contain Hope en scoorde hits als Escapism en Where Is My Husband? Ook The Prodigy, Nothing But Thieves, Bastille en Turnstile zijn aangekondigd. Countryster Kacey Musgraves geeft haar eerste festivaloptreden in Nederland.
Vanuit Nederland treden onder meer Froukje, Antoon, Milolaathetlukken en The Opposites op. De kaartverkoop begint op 31 oktober.
Laatst gewijzigd op: 5 uur geleden
