Tino Martin staat open voor plek bij De Toppers
Tino Martin sluit niet uit dat hij de opvolger wordt van Gerard Joling bij De Toppers. De zanger laat weten dat er gesprekken worden gevoerd over een mogelijke plek in de groep. Joling maakte vorige week bekend te stoppen bij het trio.
Tino Martin heeft gereageerd op de geruchten dat hij Gerard Joling zou kunnen opvolgen bij De Toppers. De zanger zegt het wel te zien zitten om deel uit te maken van de succesvolle gelegenheidsgroep. Hij denkt dat elke zanger in Nederland daar graag bij zou willen horen.
Martin wil niet te veel loslaten over de speculaties, maar onthult wel dat er gesprekken gaande zijn over een mogelijke samenwerking. De Toppers staan elk jaar met een concertreeks in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam.
Gerard Joling kondigde vorige week aan te stoppen bij De Toppers omdat hij zich steeds minder betrokken voelde bij de besluitvorming. Hij kreeg naar eigen zeggen geen stem meer in belangrijke keuzes, zoals de selectie van gastartiesten. De huidige bezetting van De Toppers bestaat uit René Froger, Jan Smit en Jeroen van der Boom.
Laatst gewijzigd op: 6 uur geleden
