logo songteksten.net

Suzan & Freek geven in mei 2027 drie concerten in Ziggo Dome

Suzan & Freek staan in mei 2027 drie keer in de Ziggo Dome. Het duo kondigde dat aan na een jaar waarin ze hun concerten hervatten volgend op de ziekte van Freek.

Suzan & Freek geven in mei 2027 drie concerten in de Amsterdamse Ziggo Dome. Het duo maakte dat bekend na een bewogen periode waarin ze eerst al hun werk stillegden vanwege de ongeneeslijke ziekte van Freek, maar later toch besloten door te gaan.

Vorig jaar mei stonden zes shows van het duo gepland in de Ziggo Dome, maar de laatste drie werden geannuleerd. Dit jaar hervatte Suzan & Freek hun optredens met een reeks concerten in het GelreDome in Arnhem. Het stel spreekt van een bijzondere ervaring met veel liefde en positieve energie.

Op 13 november verschijnt het nieuwe album Pijnstiller. De plaat bevat tien nummers, waaronder de eerder uitgebrachte singles Halverwege en Niemand, en acht nieuwe liedjes. De kaartverkoop voor de shows in de Ziggo Dome begint vrijdag om tien uur.

Laatst gewijzigd op: 7 uur geleden

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren