logo songteksten.net

Best bekeken editie The Passion tot nu toe

(Novum) - The Passion heeft donderdagavond ruim 2,3 miljoen kijkers getrokken. Dat blijkt uit cijfers van Stichting Kijkonderzoek. De derde editie van de moderne opvoering van Jezus' lijdensweg was het best bekeken programma van de dag. Bovendien wist het evenement van de omroepen EO en RKK nooit eerder zo veel mensen te boeien.

The Passion werd opgevoerd in hartje Den Haag en live uitgezonden op Nederland 1. Onder anderen René van Kooten, Daniël Boissevain, Anita Meyer en Jim Bakkum namen dit jaar deel aan het evenement. Ondanks het koude weer woonden duizenden mensen de opvoering bij.

De EO is 'dankbaar' voor de enorme belangstelling. "Ruim 2,3 miljoen kijkers voor The Passion", jubelt de omroep via Twitter. "Dankbaar dat zo veel mensen hebben gezien dat het evangelie van Jezus springlevend is!"

De eerste editie van The Passion, opgevoerd in Gouda, was goed voor 979 duizend kijkers. Vorig jaar was Rotterdam het decor van de opvoering van het lijdensverhaal van Jezus. Toen schakelden 1,7 miljoen mensen in.

Donderdag was ook de eerste aflevering van een nieuw seizoen Buch in de Bajes te zien. Het RTL 4-programma waarin Menno Buch in gesprek gaat met gedetineerden was goed voor ruim 1,1 miljoen kijkers.

Laatst gewijzigd op: 12 jaar geleden

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren