logo songteksten.net

The Binding of Isaac twee miljoen keer verkocht

(Novum) - De actiegame The Binding of Isaac is twee miljoen keer verkocht. Dat heeft gameontwikkelaar Edmund McMillen bekendgemaakt. Het pc-spel werd in september 2011 uitgegeven. McMillen geeft aan verbaasd te zijn over het succes. The Binding of Isaac werd in 2012 een miljoen keer gedownload.

De game-ontwikkelaar heeft drie maanden gewerkt aan de eerste versie van The Binding of Isaac. In samenwerking met een gamestudio wordt de game nu ook gemaakt voor verschillende spelcomputers.

Ondertussen werkt McMillen aan een nieuw spel. Mew-Genics gaat over gemuteerde katten. Volgens de game-ontwikkelaar bevat het spel duizenden verschillende katjes, maar over de aard van de game wil hij nog niets kwijt.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren