logo songteksten.net

Dekkers had slapeloze nachten door Spears

(Novum) - Marlies Dekkers heeft de afgelopen tijd de nodige nachtrust gemist door Britney Spears. De popster is in haar nieuwe clip te zien in creaties van de lingerieontwerpster. Ze ging 's nachts geregeld uit bed om op internet te kijken of de clip al online stond.

"Ik had er zeker slapeloze nachten van", zegt Dekkers voor de camera van Novum Nieuws. Het was namelijk allerminst zeker dat de lingerie de clip zou halen. "Ze zeggen het niet tegen ons, omdat wij er niet voor betalen, dus je moet maar hopen." Spears draagt in de muziekvideo bij haar nieuwe single Work Bitch uiteindelijk twee ontwerpen van Dekkers.

Het is een flinke opsteker voor de ontwerpster, wier lingeriebedrijf in augustus failliet werd verklaard. Ze kon met behulp van een investeerder echter een doorstart maken. "Je bent nog dankbaarder, nog nederiger", zegt ze. "Dan word je hiermee weer zo erkend."

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren