logo songteksten.net

Eddy Zoëy in zomer weer te zien bij SBS6

(Novum) - Eddy Zoëy is vanaf 7 juli elke maandagavond op SBS6 te zien met Was Ik Maar Thuisgebleven. Het is de eerste vaste presentatieklus van de 47-jarige presentator voor de zender sinds zijn The Price Is Right eind 2012 van de buis werd gehaald.

Was Ik Maar Thuisgebleven gaat over Nederlanders wier vakantie door een noodlottige wending in een nachtmerrie verandert. Onder anderen een passagier van het gestrande cruiseschip Costa Concordia, en een landgenoot die in Malawi werd gegrepen door een krokodil doen hun verhaal. Zoëy gaat met de pechvogels terug naar de plek des onheils.

Zoëy was voorheen actief voor BNN en RTL 5. Bij de jongerenomroep presenteerde hij onder meer Nu We Er Toch Zijn en voor RTL 5 praatte hij programma's als Expeditie Robinson en Take Me Out aan elkaar.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren