Verster en Bartels presenteren nieuwe Fort Boyard
(Novum) - Lauren Verster en Freek Bartels gaan samen de nieuwe reeks van het avonturenprogramma Fort Boyard presenteren. AvroTros heeft donderdagmiddag bekendgemaakt dat de remake van de jarennegentigshow De Sleutels van Fort Boyard na twee jaar afwezigheid terugkeert. Het nieuwe seizoen wordt in het najaar uitgezonden.
"Ik ben ongelooflijk blij", liet Bartels donderdagavond weten in Shownieuws. Hij vindt het 'te gek' om Fort Boyard te mogen presenteren. "Het is een avontuurlijk programma."
Verster presenteerde ook de vorige reeks van het programma, dat in 2012 werd uitgezonden, en werd toen bijgestaan door Gerard Ekdom. In de serie nemen teams van BN'ers het tegen elkaar op in het bekende fort aan de Franse kust. Het is nog niet bekend welke teams tegen elkaar gaan strijden.
