logo songteksten.net

Nieuwe programma's voor Rick Brandsteder

HILVERSUM - Rick Brandsteder gaat nieuwe programma's op RTL 5 presenteren. Dat maakte hij donderdag bekend bij RTL Boulevard. De 31-jarige presentator heeft een contract voor twee jaar getekend bij de zender.

Brandsteder gaat het programma Wie is de sjaak presenteren. Mensen op straat moeten opdrachten uitvoeren in opdracht van de presentatoren en kunnen daar 250 euro mee verdienen. "Het lijkt een beetje op Over de rooie. Alleen moeten wij zelf de opdrachten uitvoeren als de mensen op straat niet willen." Ook gaat Brandsteder op woensdagavond een grote spelshow met vriendenteams spelen, die geld kunnen winnen.

De zoon van Ron Brandsteder was eerder al te zien bij RTL-zenders met programma's als Wie is de chef op RTL 5, Ik kom bij je eten en Sponsorloterij: de winnaars op RTL 4. Ook op SBS presenteerde hij verschillende programma's, waaronder Baasje gezocht in 2013. Afgelopen seizoen deed hij mee aan Expeditie Robinson.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren