logo songteksten.net

Gwyneth Paltrow schrijft derde kookboek

LOS ANGELES - Het derde kookboek van Gwyneth Paltrow komt eraan. We moeten er nog wel even op wachten: It's All Easy is verkrijgbaar vanaf 5 april 2016.

De ondertitel van het boek belooft 'gezonde, lekkere doordeweekse maaltijden van onder de 30 minuten'. Eerder schreef de 42-jarige actrice de culinaire boeken My Father's Daughter en It's All Good. Gwyneth profileert zich daarbij op haar gezonde lifestyle internetmagazine Goop ook al jarenlang als gezondheidsgoeroe.

"Gwyneths fans hebben gevraagd om een kookboek dat hen helpt gezond te worden met lekkere maaltijden op drukke doordeweekse dagen", zo verklaart de uitgever Grand Central Life & Style op hun website. Het boek van Gwyneth moet aan die vraag voldoen met 125 snelle recepten. "Die kunnen worden klaargemaakt in de tijd die het zou kosten om eten te bestellen." Uiteraard claimt Paltrow en haar uitgever dat alle recepten gezond en lekker zijn: "Ze zijn verrassend lekker en bevatten weinig of geen suiker, hebben een laag vetgehalte en veel gerechten zijn zonder gluten."

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren