logo songteksten.net

Rihanna supervisor van coaches in The Voice

LOS ANGELES - Rihanna gaat meewerken aan de Amerikaanse editie van The Voice. Volgens E! News neemt Rihanna de rol van adviseur voor alle coaches op zich.

Onlangs werd al bekendgemaakt dat Gwen Stefani terugkeert als jurylid in het negende seizoen van de talentenjacht. Ze neemt plaats naast Adam Levine, Blake Shelton en Pharrell Williams.

''Rihanna wordt dit najaar de belangrijkste adviseur van alle coaches"', zei NBC's topman Robert Greenblatt donderdag tijdens een perspresentatie in Beverly Hills. "Ze komt aan boord om de levens en carrières van de kandidaten te beïnvloeden."

Levine en Shelton zijn al sinds de start van de show in 2011 bij The Voice betrokken. Pharrell Williams en No Doubt-zangeres Gwen Stefani haakten in het zevende seizoen aan. In het achtste seizoen nam Christina Aguilera plaats in de draaiende stoel van Stefani. Volgens een bron van E! News is Aguilera van plan om terug te keren in het tiende seizoen. ''Ze focust zich momenteel op het moederschap en nieuwe muziek'', zegt de bron van E!.

Het nieuwe seizoen van The Voice begint volgende maand.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren