Maestro krijgt nieuw seizoen
HILVERSUM - Maestro krijgt een nieuw seizoen. Na twee eerdere succesvolle seizoenen gaat in 2016 een nieuwe groep bekende Nederlanders in acht weken leren om Het Symfonieorkest te dirigeren, laat AVROTROS donderdag weten.
De opnames voor het nieuwe seizoen gaan in januari van start. Presentator Frits Sissing kijkt nu al uit naar het nieuwe en derde seizoen. "De reacties op het tweede seizoen, met de mooie strijd tussen Carlo Boszhard en Spike, waren geweldig. Ik kijk uit naar de nieuwe kandidaten, die wederom voor een prachtige, maar moeilijke uitdaging staan: het dirigeren van dit jaar HET Symfonieorkest. Het zal ook nu weer acht weken lang mooie televisie opleveren."
Het eerste seizoen van Maestro werd gewonnen door Lenette van Dongen. Spike was de winnaar van het tweede seizoen van het programma, naar de finale keken vorig jaar ruim 1,4 miljoen mensen.
