Ricky Martin: Trump laat mijn bloed koken
RIO GRANDE - Ricky Martin heeft zich weer boos uitgelaten over presidentskandidaat Donald Trump. In een column voor Univision en Billboard gaat de zanger tekeer over de opmerkingen en acties van de ambiƫrend politicus.
"Het doet mijn bloed koken dat Donald Trump het lef heeft om de Latijnse gemeenschap op te blijven jutten", schrijft de zanger die zich eerder al uitsprak tegen de omstreden Republikein. Nadat Trump Mexicaanse immigranten in een speech vernederde, trok Ricky zich terug van een liefdadigheidsevenement op een golfbaan waarvan Trump de eigenaar is.
Pas werd een journalist weggestuurd bij een persconferentie van Trump, reden voor de popzanger in de pen te kruipen. "Het verrast me niet dat hij dat deed, maar het verrast me wel dat we dit soort agressie en beschuldigingen die onze waardigheid aantasten blijven accepteren. Genoeg is genoeg!"
Martin, die als zanger vele successen boekte in de VS, wil dat de Latijnse Amerikanen worden gerespecteerd voor de deuren die ze hebben geopend voor nieuwe generaties latino's. Hij roept iedereen dan ook op de acties van Trump niet te pikken. "Xenofobie als politieke strategie is de laagste manier om aan de macht te komen. Dit is een zaak die ons verenigt en we samen moeten bestrijden. Niet alleen voor ons, maar voor de evolutie van de mensheid en degenen die nog komen."
