SBS6 brengt Shownieuws ook in weekend
AMSTERDAM - Kijkers van SBS6 kunnen vanaf volgende maand ook in het weekend smullen van Shownieuws. De zender kondigde woensdag aan dat het entertainmentprogramma vanaf 17 oktober op zaterdag- en zondagavond te zien is om 22.50 uur.
"We willen de kijker niet alleen doordeweeks, maar 24/7 het allerlaatste entertainmentnieuws bieden'', zegt zendermanager René Oosterman. "Daar passen uitzendingen in het weekend bij.''
Shownieuws begon op 10 maart 2003 en bestaat donderdag 12,5 jaar jaar. Hoogtepunten zijn het interview met de Volendamse Gerda Smit die een boekje open deed over haar voormalige schoondochter Yolanthe Cabau van Kasbergen, de registratie van het huwelijk van Rafael van der Vaart en Sylvie Meis en de toyboy die sprak over zijn band met Onno Hoes.
De late editie van Shownieuws wist in de zomermaanden gemiddeld 1 miljoen kijkers aan zich te binden.
