Jongbloed dacht tijdens expeditie aan relatie
AMSTERDAM - Jaap Jongbloed en zijn vriendin Quirine Melssen besloten onlangs na een relatie van acht jaar uit elkaar te gaan. De presentator, die donderdagavond na zes afleveringen moest vertrekken uit Expeditie Robinson, vertelt RTL Boulevard dat hij tijdens de opnames van het programma veel heeft nagedacht over zijn relatie.
"Ik heb daar over van alles na kunnen denken, dus ook over mijn relatie. Maar ik heb de beslissing niet daar genomen. Dat hebben we later samen gedaan", vervolgt de zestigjarige Jongbloed. De presentator zegt dat het goed gaat met hem. "Ik ben gelukkig met mijn nieuwe bestaan. De expeditie heeft wel bijgedragen aan hoe ik mij nu voel."
Jongbloed steekt niet onder stoelen of banken dat hij graag nog wat langer in Expeditie Robinson had gezeten. "Het voelde natuurlijk al een teleurstelling, maar aan de andere kant was het ook een geweldig avontuur." Jaap wilde het spel graag eerlijk en sportief spelen. "Ik ga niet een ander karakter aanmeten of mensen ineens een dolk in de rug steken. Zo zit ik gewoon niet in elkaar."
