logo songteksten.net

Het Goede Doel niet blij met PVV

AMSTERDAM - Henk Temming en Henk Westbroek van Het Goede Doel zijn niet blij dat hun hit Belgiƫ wordt gedraaid tijdens bijeenkomsten van de PVV. "Dat vinden we verschrikkelijk", zei Westbroek in WNL op zondag.

Temming en Westbroek gaan na of ze kunnen voorkomen dat hun muziek wordt gedraaid tijdens bijeenkomsten van politieke partijen. "Wij hebben de liedjes niet gemaakt voor partijen, ook niet voor de VVD of PvdA", zei Westbroek. Hij is van plan aan te kloppen bij Buma Stemra, 'waar ik zelf bij zit'. Westbroek is bestuurslid van de auteursrechtenorganisatie.

Het is volgens Westbroek niet de eerste keer dat een politieke partij gecharmeerd is van de muziek van Het Goede Doel. "Er is ons ooit wel eens heel veel geld geboden door een vervelende Vlaamse partij. Dat hebben we ook niet gedaan."

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren