'Lamar Odom wil vader niet zien'
LOS ANGELES - Het lijkt erop dat Lamar Odom niet veel zin heeft om zijn vader Joe op bezoek te krijgen in het ziekenhuis waar hij nu ligt. Joe ging woensdag langs bij het Cedars-Sinai Medical Center in LA, maar daar werd hij weggestuurd. Volgens de vader zat Khloé Kardashian hier achter, maar TMZ meldt nu dat de realityster hier niks mee te maken heeft.
"Ik ben boos. Het is al de tweede keer dat ik hier kom en dat ik mijn zoon niet mag zien", zei Joe woensdagavond tegen TMZ. "Waarom mag ik hem niet zien? Dankzij mij loopt hij op deze wereld rond." Joe zei dat Khloé te maken heeft met het feit dat hij zijn zoon niet mocht zien. Een bron vertelt nu aan de website dat dit niet klopt.
Het zou namelijk steeds wat beter gaan met Lamar. Hij communiceert volop en hij zou zijn eigen beslissingen nemen, ook over de mensen die hem mogen bezoeken. Khloé verbleef non-stop aan de zijde van haar ex-geliefde, maar een paar dagen geleden besloot zij even pauze te nemen en naar huis te gaan. Ze zou er dan ook niet zijn geweest toen Joe zijn zoon wilde bezoeken. Volgens TMZ is de kans groot dat Lamar zelf besloot dat hij zijn vader niet wilde zien.
Lamar werd ongeveer twee weken geleden bewusteloos aangetroffen in een bordeel vlakbij Las Vegas, waarschijnlijk door een combinatie van drank en drugs. Hij zou daarop een paar dagen in coma hebben gelegen. Inmiddels is hij overgeplaatst naar een ziekenhuis in Los Angeles waar hij aan het herstellen is.
