'Conan O'Brien heeft geen grappen gestolen'
LOS ANGELES - Conan O'Brien heeft geen grappen gestolen van een blogger die hem daarvan heeft beschuldigd. Dat stelt de presentator in juridische documenten, die in handen zijn van TMZ.
Robert Kaseberg heeft onlangs een aanklacht ingediend tegen Conan. Volgens Kaseberg hebben de presentator en zijn team een aantal van zijn grappen van zijn blog gehaald en die gebruikt in Conan, het programma van O'Brien. Daar klopt volgens Conan helemaal niks van. Hij stelt dat al het materiaal van zijn latenight-show 'onafhankelijk is gemaakt'.
Volgens TMZ klopt het dat een aantal van Conans grappen lijken op die van Kaseberg en dat heeft O'Brien ook niet ontkend. Volgens de presentator en zijn team van advocaten waren de grappen van Kaseberg zo algemeen en gingen ze over recente gebeurtenissen dat ze niet auteursrechtelijk beschermd kunnen worden. Volgens Conan en zijn advocaten heeft Kaseberg dan ook geen zaak tegen de presentator.
