logo songteksten.net

Blake Shelton presenteert Kids' Choice Awards

LOS ANGELES - Blake Shelton presenteert op 12 maart de Kids' Choice Awards van Nickelodeon. Dat heeft de Amerikaanse zanger maandag bekendgemaakt.

De 39-jarige artiest liet dit weekend al weten dat hij maandag heel groot nieuws aan zou kondigen. "Ik heb iets heel groots dat ik jullie morgen mag vertellen." Fans speculeerden er vervolgens op los. "Jullie gaan dit echt niet raden. Het is namelijk echt bizar."

Blake is de afgelopen weken regelmatig in het nieuws geweest. De artiest en Miranda Lambert maakten afgelopen zomer bekend uit elkaar te gaan. Vorige week onthulden de zanger dat hij en zijn collega bij The Voice Gwen Stefani een setje zijn. Er gingen al een tijdje geruchten dat de twee het heel gezellig hadden.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren