Val Kilmer accepteert rol in Top Gun 2
LOS ANGELES - De Amerikaanse acteur Val Kilmer heeft onthuld dat hij een rol speelt in het vervolg op de bioscoopfilm Top Gun. Op Facebook schrijft Val dat hij met Tom Cruise en Gene Hackman deel uitmaakt van de cast. Hij heeft de rol geaccepteerd zonder het script te lezen.
Top Gun 2 wordt geregisseerd door Francis Ford Coppola, bekend van Apocalypse Now and The Godfather. Tony Scott, de regisseur van de originele Top Gun, pleegde zelfmoord in augustus 2012. Kilmer onthulde eveneens dat producent Jerry Bruckheimer bij de film betrokken is.
In de originele actiefilm Top Gun uit 1986 speelde Val Kilmer de rol van Iceman die het tegen Maverick opneemt in de strijd om de titel Top Gun, oftewel de beste jachtvlieger van de Amerikaanse marine. Daarnaast streden de piloten ook om het hart van hun hun instructeur Charlie (Kelly McGillis).
