Rita Ora scherpt beveiliging huis aan
LONDEN - Rita Ora heeft haar huis in Londen extra beveiligd nadat er afgelopen maand bij haar werd ingebroken. Dat schrijft Mirror.
Een buurtbewoner laat de krant weten dat de beveiliging zowel binnen als buiten het huis flink is opgeschroeft. Rita zou koste wat kost willen voorkomen dat een dergelijke inbraak nog een keer plaats kan vinden. "Er zijn camera's en lampen opgehangen in en rond het huis", aldus de buurtgenoot.
Bij de inbraak werd een flink geldbedrag gestolen, net als heel wat persoonlijke spullen. Vlak na de inbraak liet Rita al weten dat ze haar huis, ter waarde van 1,3 miljoen pond, extra wilde beveiligen. De politie gaf deze week beelden vrij van twee mannen die de inbraak pleegden. De twee personen zijn daarop niet heel goed te zien.
