logo songteksten.net

Yolanda Foster kiest voor achternaam Hadid

LOS ANGELES - Yolanda Foster gaat voortaan weer door het leven als Yolanda Hadid. De Nederlandse Real Housewives of Beverly Hills-ster kiest weer voor de achternaam van haar ex, nu ze in scheiding ligt met David Foster.

Yolanda was eigenlijk van plan haar meisjesnaam Van den Herik weer aan te nemen, maar daar waren haar kinderen Gigi, Bella en Anwar het niet mee eens. “Ik heb het er met mijn kinderen over gehad”, vertelde Yolanda in Watch What Happens Live. “Ik vroeg hun of ik mijn meisjesnaam weer aan moest nemen en zij zeiden: nee, je bent onze moeder, we moeten dezelfde achternaam hebben.”

Projectontwikkelaar Mohamed Hadid was de eerste echtgenoot van de nu 52-jarige Yolanda. De twee kregen drie kinderen, de modellen Gigi (20) en Bella (19) en zoon Anwar (16). In 2011 trouwde Yolanda met muziekproducer David Foster. Vorig jaar december vroeg ze een scheiding aan.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren