Lena Dunham en Khloé Kardashian gek op elkaar
LOS ANGELES - Lena Dunham en Khloé Kardashian zijn gek op elkaar. Dat hebben ze laten blijken in een serie berichten op Twitter.
Khloé begon met een tweet over Lenny Letter, een feministische nieuwsbrief opgericht door Lena en haar co-producent Jenni Konner met wie ze ook aan de HBO-serie Girls werkt. "Jenni en Lena, jullie zijn top! #GirlPower", schreef de realityster. Daarop liet Lena haar waardering voor Khloé blijken. "De vrouwen van @lennyletter aanbidden je. Blijf jouw waarheid vertellen. Veel liefde." Khloé reageerde weer met een compliment aan Lena gericht. "Ik adoreer alles waar je voor staat!!"
Lena begon zes maanden geleden met Lenny Letter, die tweewekelijks wordt verstuurd naar leden. Het ledental is inmiddels opgelopen tot 400.000.
