logo songteksten.net

Tidal komt met streamingcijfers West

LOS ANGELES - Muziekdienst Tidal heeft dinsdag cijfers vrijgegeven over het aantal abonnees, maar ook over het aantal keren dat het nieuwste album van Kanye West is beluisterd. West had Tidal gevraagd om kort na het verschijnen van het album nog geen cijfers bekend te maken.

Inmiddels is de tijd rijp en lijken de cijfers niet tegen te vallen. Life of Pablo, dat tussentijds nog een paar keer is aangepast, werd in de eerste tien dagen 250 miljoen keer gestreamed.

West werkt nog steeds aan het album en voert soms kleine aanpassingen aan nummers door. Maandag werd het nummer Famous, met Rihanna, online gezet. Dat nummer is ook te luisteren op Apple Music en Spotify, waardoor het niet langer noodzakelijk is om een Tidal-account te hebben.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren