logo songteksten.net

Pim Wessels gaat Mount Everest beklimmen

AMSTERDAM - Pim Wessels heeft na dansen en zingen een nieuw avontuur gevonden. Hij gaat bergbeklimmen. De 24-jarige acteur en vriend van Pip Pellens gaat voor het goede doel de Mount Everest op.

Pim maakt deel uit van de support trekking en klimt tot en met het basiskamp op 5554 meter. De acteur moet het kamp in 2,5 week bereiken, hij vertrekt op 8 april. "Het is natuurlijk echt fantastisch om de Mount Everest te beklimmen", zegt Pim.

Hij gaat op pad met Stichting Mission Summit, die in 2011 is ontstaan uit een vriendengroep die de Kilimanjaro wilde beklimmen. De reis kreeg een extra lading toen bij een van de vrienden, Niels van Buren, MS werd geconstateerd. "Toen ik met Niels in gesprek ging over het doel van deze klim, realiseerde ik me pas hoe heftig en onvoorspelbaar MS kan zijn en raakte ik extra gemotiveerd om hem te steunen", aldus Pim.

De vrienden van Stichting Mission Summit zijn blij met hun reisgezel. "Pim Wessels is een onwijs toffe gast met een positieve mentaliteit", zegt Niels. "Wij vinden het te gek dat hij zich zo voor Mission Summit wil inzetten en op zijn manier nog meer aandacht voor MS kan realiseren."

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren