Sterren op de been voor verjaardag Gigi Hadid
LOS ANGELES - Gigi Hadid mocht zaterdag 21 kaarsjes uitblazen en dat werd donderdagavond nogmaals gevierd. Tientallen sterren gingen naar Gigi's feestje in een club in Los Angeles, schrijft E! News.
Onder anderen Kendall Jenner, Kourtney en Khloé Kardashian, Jaden Smith en Lily Aldridge vierden feest met het model. Ook Taylor Swift, een van Gigi's beste vriendinnen, ontbrak niet. Zij liep volgens TMZ een van haar exen tegen het lijf: ook John Mayer kwam Gigi feliciteren.
Het model, dochter van de Nederlands-Amerikaanse tv-persoonlijkheid Yolanda Hadid, nodigde niet alleen beroemdheden uit op haar feestje. Ook een aantal middelbare schoolvrienden was welkom.
Zayn
Gigi viert haar 21e verjaardag groots. Afgelopen weekeinde was het ook al feest. Toen bezocht ze muziekfestival Coachella met Taylor Swift en haar vriend Calvin Harris en genoot ze met haar familie en vriend Zayn Malik van een verjaardagsbrunch bij haar vader thuis.
Volgens een ingewijde pakte Zayn uit voor Gigi's verjaardag. "Hij heeft haar overladen met bloemen en cadeautjes. Hij was zeer attent", zei de bron tegen E! News. "Gigi wilde Zayn graag zien op haar speciale dag en hij heeft daarvoor gezorgd. Ze waren een paar uur samen."
