Amal gaf George grasmaaier voor verjaardag
CANNES - Amal Clooney heeft haar man George blij gemaakt met een bijzonder verjaardagscadeau. "Ze heeft een grote rijdende grasmaaier voor me gekocht", zo onthulde de acteur aan ET Canada.
Het apparaat staat bij het huis van George en Amal in haar thuisland Engeland, dat volgens George een mooie voortuin heeft. Het cadeau is erg geschikt, zegt de Hollywoodster, omdat hij als kind al graag gras maaide. "Ik kan niet wachten ermee aan de slag te gaan wanneer ik thuis ben."
George, die op 6 mei 55 jaar werd, is in Cannes voor de promotie van zijn nieuwe film Money Monster, waarin ook Julia Roberts te zien is. Beide acteurs omschreven het huwelijk als het grootste risico dat ze ooit hebben genomen. Julia is al veertien jaar getrouwd met filmmaker Daniel Moder. George en Amal vieren dit jaar hun tweede trouwdag.
