Reüniefilm The Hills in de maak
LOS ANGELES - De dames uit realityserie The Hills zijn in onderhandeling over het maken van een reüniefilm. MTV zou de plannen met de originele castleden hebben besproken tijdens de opnames van de special rond de tiende 'verjaardag' van de show.
Volgens Entertainment Weekly hebben Kristin Cavallari, Whitney Port en Audrina Patridge interesse in een eenmalige terugkeer van de serie, die eind mei 2006 van start ging als spin-off van Laguna Beach en zes seizoenen lang te zien was. Alleen Lauren Conrad, om wie de eerste seizoenen vooral draaide, zou nog twijfelen over haar deelname.
Lauren presenteert wel The Hills: That Was Then, This Is Now, een speciale uitzending die begin augustus wordt uitgezonden. Daarin deelt ze geheimen die achter de schermen speelden, beantwoordt ze vragen van fans en vertelt ze over haar leven na de show.
The Hills volgde Laurens eerste stappen in de mode-industrie, nadat Laguna Beach de jonge Amerikaanse en haar vrienden had gevolgd in de laatste jaren van hun middelbare schooltijd in het rijke stadje Laguna Beach, vlakbij Los Angeles.
