Brooklyn Beckham gaat rappen
LONDEN - Brooklyn Beckham zei vorige week nog zijn ouders niet achterna te gaan, maar treedt toch een beetje in de voetsporen van zijn moeder. De 17-jarige zoon van Victoria ‘Posh Spice’ Beckham is binnenkort te horen op een album.
Brooklyn gaat rappen met The Vamps, verklapt de frontman van de Britse poprockband in The Sun. “Hij kan er echt wat van, we willen hem op onze plaat”, zei Brad Simpson tegen de boulevardkrant. “Hij gaat rappen op ons album.”
Tallia Storm, een goede vriendin van Brooklyn, zei onlangs ook al dat de tiener aardig kan rappen. “Hij heeft een obsessie voor Tupac en Notorious B.I.G. en rapt alle nummers mee.”
Hobby’s
Of Brooklyn een carrière in de hiphopindustrie nastreeft, is nog de vraag. Het oudste kind van David en Victoria was lange tijd een fanatiek voetballer, maar stapte uit het jeugdteam van Arsenal om zich op andere hobby’s en school te focussen.
Het modegevoel van zijn moeder heeft hij niet geërfd, vertelde Brooklyn in een interview met het Italiaanse tijdschrift L’Uomo Vogue. Hij zei daarin ook zeer geïnteresseerd te zijn in fotografie, wat ook blijkt uit de foto’s die hij deelt via Instagram.
