logo songteksten.net

Weisz, Guzman en Kuilboer in spin-off Bluf

HILVERSUM - De personages Tjé (Géza Weisz), Hein (Javier Guzman) en Julian (Teun Kuilboer), bekend van de RTL-serie Bluf, zijn in het najaar te zien in een nieuwe tiendelige comedyserie met de naam All-in Kitchen. RTL5 en Videoland kondigen hun gezamenlijke serie woensdag aan.

De rest van de cast bestaat uit Kiki van Deursen, Lisa Zweerman, Manuel Broekman, Kees Boot en Dirk Zeelenberg. De serie gaat om vriendschap, liefde, spanning, koken en poker.

All-in Kitchen speelt zich af in het restaurant Alwin’s Kitchen. Tjé en Hein proberen als duo het restaurant te runnen en vragen hun pokervriend Julian om hulp. Ze bedenken een briljante formule: de bezoekers mogen na afloop van hun etentje pokeren om de rekening.

De serie is vanaf het najaar wekelijks zowel te zien bij RTL 5 als bij Videoland.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren