Vriendin Ferri Somogyi niet jaloers
HILVERSUM - Daniëlle Bubberman heeft geen moeite met de zoenscènes van Ferri Somogyi in Goede tijden, slechte tijden. De twee kijken er samen graag naar, onthullen ze tegenover RTL Boulevard.
Daniëlle wordt, in tegenstelling tot eerdere vriendinnen van Ferri, totaal niet jaloers als ze haar geliefde op televisie ziet zoenen met een andere vrouw. ''We bekijken deze scènes vaak samen op de bank. We zitten het dan eerder te analyseren in plaats van dat ik chagrijnig zit te zijn'', aldus de professioneel acrobaat, die in 2008 Holland's Got Talent won.
Ferri en Daniëlle maakten begin juni bekend dat ze een relatie hebben. ''Ik wil het liefst heel veel bij haar zijn'', aldus een smoorverliefde Somogyi. ''We kennen elkaar pas heel kort. Het gaat hartstikke goed.''
