Medewandelaars houden Willibrord op de been
NIJMEGEN - De Nijmeegse Vierdaagse valt Willibrord Frequin niet mee. De oud-journalist is woensdag begonnen aan de tweede dag, maar denkt aan stoppen. “Ik voel me niet best nu”, zei Willibrord in de ochtendshow van Lex Gaarthuis op 100% NL.
“Ik heb een klotenacht gehad. Ik slaap sowieso al slecht maar ik was vannacht erg onrustig, dus ik heb maar 2,5 uur geslapen.” Dinsdag had Willibrord het onderweg ook al zwaar. “Ik heb tijdens het lopen ook echt twee keer een black-out gehad, een gigantische inzinking. Maar ja, toch maar verdergegaan want je moet toch door, verdomme!”
Dankzij het enthousiasme van andere deelnemers aan de Vierdaagse houdt Willibrord het voorlopig nog vol. “Dat helpt me nu nog wel. Mensen zijn zo enthousiast en blij, iedereen wil een selfie met me nemen. Daardoor kan ik niet echt in mijn eigen trainingstempo lopen maar dat geeft niet. Alleen die cameraploegen eromheen zijn wel irritant, die houden me echt een beetje op.”
