Succesvolle eerste dag voor Suicide Squad
AMSTERDAM - Suicide Squad heeft in Nederland een goed eerste dag achter de rug. De film bracht 463.387 euro op en beleefde daarmee de grootste openingsdag van het jaar, meldt distributeur Warner Bros. vrijdag.
Suicide Squad, waarin slechteriken uit de DC Comics de handen ineen slaan, verbrak het record van Captain America: Civil War. De Marvel-film met Chris Evans en Robert Downey Jr. bracht eerder dit jaar in Nederland 424.612 euro op tijdens de openingsdag. Suicide Squad beleefde tevens de grootste openingsdonderdag ooit voor een superheldenfilm in Nederland.
De film van regisseur David Ayer doet het bij recensenten minder goed. “Ik hou van de film en geloof erin”, liet Ayer weten na de eerste negatieve recensies. “Ik heb hem gemaakt voor de fans.” Die zijn echter ook lang niet allemaal positief over de film met onder anderen Will Smith, Jared Leto en Margot Robbie.
